• Nauczanie on-line

          • Konsultacje z nauczycielami dla chętnych

          •  

             

            Od 2 czerwca można skorzystać z konsultacji organizowanych na terenie szkoły. Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji oraz prosimy zainteresowanych uczniów o umawianie się z nauczycielami przez Librus, Google Classroom lub telefonicznie: tel 22 27 71 416 (sekretariat) lub 22 27 71 419 (pokój nauczycielski)

             

            Imię i nazwisko

            Wtorek

            02.06.

            Środa

            03.06.

            Czwartek

            04.06.

            Piątek

            05.06.

            Lis-Ławnicka A.

             

             

            11:00-12:00

             

            Badache M.

             

             

             

            11:00-12:00

            Banasiak B.

             

            10:00-11:00

             

             

            Bontruk D.

             

            10:00-11:00

             

             

            Broniszewski M.

             

            10:00-11:00

             

             

            Goryszewska I.

            12:00-13:00

             

             

             

            Gryczka Marta

             

             

            12:00-13:00

             

            Grzesiak M.

             

            10:00-11:00

             

             

            Hoch M.

            11:00-12:00

             

             

             

            Karlińska M.

             

             

            12:00-13:00

             

            Kosiński J.

             

            10:00-11:00

             

             

            Kowalczyk-Gręda B.

             

             

            10:00-11:00

             

            Kwaśnicka A.

            12:00-13:00

             

             

             

            Lesisz A.

             

             

             

            9:00-10:00

            Lubecki A.

            9:00-10:00

             

             

             

            Łapińska A.

             

            9:00-10:00

             

             

            Łubik M.

             

             

             

             

            Maćkowiak R.

             

            10:00-11:00

             

             

            Masłowska E.

            9:00-10:00

             

             

             

            Nieścierewski Ł.

            12:00-13:00

             

             

             

            Oleśniewicz I.

             

            12:00-13:00

             

             

            Pacholec M.

             

            10:00-11:00

             

             

            Senkowska A.

            11:00-12:00

             

             

             

            Sicińska E.

             

             

             

             

            Sikorski A.

            8:00-9:00

             

             

             

            Smaga K.

             

             

            8:00-9:00

             

            Szczypińska   M.

            10:00-11:00

             

             

             

            Ulman Beata

            11:00-12:00

             

             

             

            Wójcik D.

            8:00-9:00

             

             

             

            Zdulska  U.

             

             

            11:00-12:00