• O szkole

          • Nauczyciele

          •  

             

            Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2021/2022

            j. polski:

            mgr Barbara Kowalczyk-Gręda

            mgr Agnieszka Kwaśnicka

            mgr Elżbieta Masłowska

            j. angielski:

            mgr Monika Karlińska

            mgr Jarosław Kosiński

            mgr Artur Lubecki

            mgr Karolina Witkowska-Mazur

            mgr Beata Ulman

            j. niemiecki:

            mgr Anna Lesisz

            mgr Karolina Witkowska-Mazur

            j. hiszpański:

            Małgorzata Badache

            mgr Beata Ulman

            matematyka:

            mgr Sylwia Aniszewska

            mgr Celińska-Mysław Emilia

            mgr Iwona Goryszewska

            mgr Urszula Zdulska

            fizyka:

            mgr Marzena Szczerba

            chemia:

            mgr inż. Agnieszka Lis-Ławnicka

            biologia:

            dr Michał Hoch

            geografia:

            mgr Rafał Maćkowiak

            informatyka:

            mgr Łukasz Nieścierewski

            historia:

            mgr Barbara Banasiak

            dr Marek Pacholec

            historia i społeczeństwo:

            mgr Barbara Banasiak

            dr Marek Pacholec

            wiedza o społeczeństwie:

            dr Marek Pacholec

            podstawy przedsiębiorczości:

            mgr Agnieszka Łapińska

            przedmioty zawodowe w turystyce:

            mgr Justyna Kolanek-Chmielarz

            mgr Anna Senkowska

            mgr Krystian Smaga

            przedmioty zawodowe w logistyce:

            mgr Arkadiusz Bagiński

            mgr Joanna Grabowska 

            mgr Kamil Osiecki

            mgr  inż. Artur Sikorski

            wychowanie fizyczne:

            mgr Dariusz Bontruk

            mgr Mariusz Grzesiak

            mgr Artur Kolator

            mgr Izabela Oleśniewicz

            mgr Elżbieta Sicińska

            mgr Piotr Szczechowicz

            edukacja dla bezpieczeństwa:

            mgr Izabela Oleśniewicz

            plastyka:

            mgr Monika Szczypińska

            religia:

            mgr Marta Gryczka