• REKRUTACJA 2020-2021

• Dziękujemy wszystkim za udział w dniu otwartym. Zasypaliście nas pytaniami, na które staraliśmy się odpowiadać na bieżąco. Jednak pytania spływały także po zakończeniu spotkania. Wszystkie zebraliśmy i przygotowaliśmy dokument z najczęściej zadawanymi pytaniami. Umieściliśmy go w zakładce Rekrutacja 2020-2021, a niebawem umieścimy go również na Facebooku.

• ORGANIZACJA KONSULTACJI NA TERENIE SZKOŁY

• Od 2 czerwca br. umożliwiamy konsultacje dla wszystkich uczniów. Udział w konsultacjach jest dobrowolny. Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej. Szczegółowe zasady organizacji konsultacji na terenie szkoły są dostępne w zakładce "NAUCZANIE ON-LINE" oraz przekazane zostały rodzicom i uczniom przez moduł WIADOMOŚCI w dzienniku Librus.

• DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

• W związku z przesunięciem terminu egzaminu maturalnego w kalendarzu roku szkolnego wprowadzona została zmiana  terminów dni wolnych od zajęć dydaktycznych. W miesiącu czerwcu następujące daty to dni wolne od zajęć dydaktycznych: 8, 9, 10 czerwca (matura), 12 czerwca (piątek po Bożym Ciele). 22, 23 czerwca (egzamin z kwalifikacji zawodowych).

• INTERNETOWA SZKOŁA LOGISTYKI

• Dzięki uprzejmości Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Logistyki i Magazynowania uczniowie naszej szkoły zostali członkami pierwszej w Polsce Internetowej Szkoły Logistyki. Otrzymali bezpłatny dostęp do e-lekcji, które będą mogli realizować razem ze swoimi nauczycielami. Platforma internetowa może również posłużyć uczniom jako narzędzie do utrwalenia wiedzy przed egzaminem zawodowym, sprawdzianem lub po prostu jako dodatkowa forma nauki. W dzisiejszym czasie stanowi to dla nas dodatkowe wsparcie merytoryczne.