• SREBRNY MEDAL CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH DZIELNICY

• 22 października męska reprezentacja szkoły zagrała finałowy mecz w Mistrzostwach Dzielnicy w piłkę nożną.

Niestety po trudnym meczu ulegliśmy rywalom 1:2. Ale mamy srebro. BRAWO CHŁOPCY !!!

Szkołę na zawodach reprezentowali:

Jakub Kołacin

Patryk Łukaszewski

Jakub Mroczek

Patryk Żurek

Ahmed Aleksandar

Mikołaj Łyczko

Mariusz Klimaszewski

Jakub Macioch

Łukasz Pawul

Borys Zieliński

Damian Marcińczyk

Bartosz Klawiński

• SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW DZIELNICY !!!

• Najnowsza wiadomość, żeńska drużyna reprezentująca naszą szkołę zdobyła dziś tj. 18 października  srebrny medal w Mistrzostwach Dzielnicy w piłce nożnej. Walka i gra do samego końca. GRATULUJEMYY !!!

A oto srebrny skład:

Patrycja Rękawek

Julia Ignaczak

Natalia Poznańska

Magda Filar

Klaudia Kiełczewska

Julia Błaszczyk

Gabriela Radzicka

Julia Wiewióra

Karolina Warec

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela, Dzień Ucznia, Dzień Każdej Osoby w Edukację Zaangażowanej Taka jest prawda, edukacja to skomplikowana i wrażliwa sieć zależności. Składamy serdeczne życzenia i podziękowania dla wszystkich, którzy dbają o to aby edukacja była dostępna, miła i służyła wspólnemu dobru.

W naszym Zespole dzisiejsze święto to także dzień oficjalnego ślubowania klas pierwszych oraz zmiany w Poczcie Sztandarowym. Serdecznie witamy nowych uczniów oraz gratulujemy tym, którzy od dziś będą tworzyli nasz Poczet Sztandarowy.

Dzisiejsza uroczystość to także okazja do wręczenia nagród Dyrektora ZS12 wyróżnionym nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.

A po uroczystości szkolnej nasz trener Dariusz Bontruk udał się na Dzielnicową uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której odebrał nagrodę z rąk Burmistrza Dzielnicy Praga Południe za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej GRATULUJEMY !!!

• SUKCES LOGISTYKÓW NA EGZAMINIE Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

• Uczniowie kl. 3al napisali egzamin z kwalifikacji SPL.01 z logistyki najlepiej w historii naszej szkoły !!!. Część pisemną zdało 100% uczniów, część praktyczną - 97% (nie powiodło się tylko jednemu uczniowi).  Na zdjęciu tylko część uczniów prezentująca swoje certyfikaty.

Dziękujemy nauczycielom za dobre przygotowanie uczniów, to też Wasza zasługa.

• MARATON WARSZAWSKI

• Wspominamy poprzedni weekend. A w jego trakcie tj. 25 września odbył się Maraton Warszawski . My też tam byliśmy, staliśmy na 10 km biegu przy ulicy Okrzei. Jak widać na zdjęciach nasi wolontariusze sprawili wię wzorowo. Uśmiechy mówią chyba wszystko :)