• UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZLP;NEGO KLAS MATURALNYCH

• 26 kwietnia pożegnaliśmy klasy maturalne. Było uroczyście i jednocześnie miło, emocjonalnie i trochę smutno. Bardzo wam dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone chwile, to był bardzo dobry czas. Czas za którym już tęsknimy. A przed wami przyszłość. Sukcesów i szczęścia drodzy absolwenci.

• KONFERENCJA STUDENCKA "LOGISTYKA A BEZPIECZEŃSTWO"

• Nasi uczniowie z klasy 4AL zdobyli pierwsze miejsce na XIII Konferencji Studenckiej “Logistyka a bezpieczeństwo” w Akademii Sztuki Wojennej, która odbyła się 18 kwietnia. Ich prezentacja pt.: " Praktyczne sposoby na redukcję pustych przebiegów bez ładunków - przykłady optymalizacji kosztowych oraz procesowych." spotkała się z dużym uznaniem. Gratulacje dla Przemysława Dąbrowy, Małgorzaty Sularczyk i Kateryny Duzińskiej za ich profesjonalizm i zaangażowanie !!!

• POŁUDNIOWOPRASKIE TARGI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• 5 kwietnia w Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 odbyły się Południowopraskie Targi Szkół Ponadpodstawowych, podczas których również my przedstawialiśmy swoją ofertę na nowy rok szkolny. Zainteresowanie było - jak widać - całkiem spore.

• 100 PROCENTOWA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINU ZAWODOWEGO !!!

• Uczniowie kl. 5AT z dumą prezentują certyfikaty HGT.08 - Obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych. Dwa lata wcześniej zdali egzamin z kwalifikacji HGT.07, co oznacza, że wszyscy otrzymają dyplom technika organizacji turystyki. BRAWO !!!