• Biuletyn Informacji Publicznej

• Ewidencje i rejestry

Zarządzenia dyrektora szkoły:

Komórka prowadząca: Dyrektor szkoły.
            Podstawa prawna: Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 20 czerwca 2002 r. w sprawie Zasad techniki prawodawczej  (Dz.U. 2002 nr 100 poz. 908 z późn.zm.)
            Udostępnianie: Dyrektor szkoły.

Uchwały Rady Pedagogicznej:

Komórka prowadząca: Dyrektor szkoły.
            Podstawa prawna: Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz.U. 2020 poz.910 ze zmianami)
            Udostępnianie: Dyrektor szkoły.

Księgi inwentarzowe:

Komórka prowadząca: Administracja.
            Podstawa prawna:
            USTAWA z 29 września 1994 r. o rachunkowości (tekst jedn.: Dz.U. z 2019 r. poz. 613 ze zm.).
            Udostępnianie: Administracja.

Księgi uczniów:

Komórka prowadząca: Sekretariat.
            Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 suerpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji (Dz.U. 2017. N poz. 1646 ze zmianami).
            Udostępnianie: Sekretariat.

Ewidencja wydanych legitymacji szkolnych:

Komórka prowadząca: Sekretariat.
            Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2019 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków (Dz.U. 2019 poz. 1700)
            Udostępnianie: Sekretariat.