• Dla rodziców

• Ubezpieczenie - Warszawski Program NNW 2020-2021

Instrukcja wykupienia polisy dla dziecka NNW24:

- wchodzicie Państwo na stronę NNW24, wybieracie wariant polisy – 30, 50, 70 lub 120/zł rok

- klikacie niebieski przycisk Kup polisę,

- wypełniacie dane swoje (opiekuna) oraz dziecka,

- w polu PLCÓWKA – wybieracie placówkę, do której uczęszcza Państwa dziecko,

- na zakończenie należy kliknąć PODSUMOWANIE i wybrać metodę płatności.

Warszawski program NNW

Korzyści płynące z programu ubezpieczenia na warunkach konsorcjum Marsh i Supra Brokers S.A. to między innymi:

- ubezpieczenie chroni 24h na dobę na terenie całego świata.

- najwyższe sumy ubezpieczenia na rynku, a w ślad za tym najwyższe wypłaty odszkodowania za dane zdarzenie powodujące uszczerbek na zdrowiu.

- najszerszy zakres ubezpieczenia (odpowiedzialność Ubezpieczyciela za skręcenia, złamania, zwichnięcia, świadczenia bólowe, szpital w wyniku choroby oraz wiele innych w tym ryzyko Covid-19).

- możliwość wyboru wśród 4 wariantów (każdy uwzględnia wyczynowe uprawianie sportu).

- 200% SU za zgon w wyniku wypadku komunikacyjnego.

- 400% SU za zgon ubezpieczonego w wyniku wypadku na terenie placówki oświatowej.

- płatny pobyt w szpitalu zarówno w wyniku nieszczęśliwego wypadku jak i choroby, w tym również w wyniku zarażenia Covid-19!

- zdecydowanie najwyższa ochrona ubezpieczeniowa również dla osób po poważnych wypadkach. Aż do 30% SU za zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w związku z NW, oraz do 30% zwrotu za koszty nabycia przedmiotów ortopedycznych i rehabilitacyjnych.

- aż 6% SU w przypadku pogryzienia, ukąszenia itp. dające realną pomoc w najcięższych przypadkach jak np. pogryzienie małego dziecka przez psa (standard to tylko 1 %).

- w tym roku również zwrot kosztów naprawy okularów.

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia online –  indywidualnie przez rodzica poprzez zarejestrowanie się i opłacenie składki na stronie nnw24

Oferta_NNW_na_rok_2020_2021.pdf

ULOTKA_NNW_UNIQA_-_SUPRA_BROKERS_2020_2021.pdf