• Program Erasmus 2023

Zakończyła się rekrutacja do projektu pt. „Międzynarodowe praktyki Olimpijczyków, realizowanego przez naszą placówkę, na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe. Projekt zakłada wyjazd 30 uczniów na praktyki zagraniczne do Włoch, wiosną 2023 roku.

Głównym celem projektu jest rozwój oferty edukacyjnej i wzmocnienie atrakcyjności oraz jakości kształcenia zawodowego poprzez stworzenie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych, językowych i społecznych 30 uczniów Zespołu Szkół Nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie.

Trzydziestu uczestników zostało wybranych na podstawie weryfikacji składanych formularzy zgłoszeniowych, ocenianych zgodnie z zasadami Regulaminu Rekrutacji przygotowanego przez Komisję Rekrutacyjną. Na 18 miejsc dla zawodu technik organizacji turystyki aplikowało 37 uczniów, na 12 miejsc dla zawodu technik logistyk – 26 uczniów.

Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych oraz lista rezerwowa dla każdego z zawodów, biorących udział w projekcie. Na wszelkie pytania dotyczące realizowanego projektu i procesu rekrutacji odpowie Koordynator projektu.

Lista_do_publikacji.pdf