• Dzień Otwarty w ZS12

• Dzień otwarty - 21 marca - już za nami. Była prezentacja multimedialna, rozmowy z przedstawicielami pracodawców i przedstawicielami klubów sportowych, zwiedzanie pracowni i sal lekcyjnych. Dziękujemy wszystkim gościom, partnerom szkoły oraz uczniom bez których zaangażowania ten dzień nie byłby aż tak udany.

Drodzy kandydaci w razie pytań związanych ze szkołą, piszcie, postaramy się pomóc.

Dzień Otwarty w ZS12.

• Wizyta w Biurze Parlamentu Europejskiego

• W pierwszy dzień wiosny (21 marca) grupa uczniów wraz z p. B. Banasiak wybrała się na warsztaty “Symulacja kampanii promującej uczestnictwo w wyborach. Przygotowanie uczniów do świadomego uczestnictwa w społeczeństwie obywatelskim” odbywające się w Biurze Parlamentu Europejskiego.

Uczniowie dowiedzieli się jak działa Parlament Europejski, jakie korzyści, udogodnienia posiadamy należąc do Unii Europejskiej, jak wygląda praca europosła oraz dlaczego warto głosować na posłów kandydujących do Parlamentu Europejskiego. W przyszłości planowany jest wyjazd do Brukseli w celu zwiedzenia Parlamentu Europejskiego.

Wizyta w Biurze Parlamentu Europejskiego.

• Salon Lotniczy

• 18 i 19 marca w Centrum Kreatywności uczniowie promowali naszą szkołę na Salonie Lotniczym LS Academy prowadzonym przez firmę LS Airport Services. W trakcie tych dwóch dni od rana do południa uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Warszawy odwiedzili Salon Lotniczy LS w zorganizowanych grupach zapoznając się z przygotowanymi atrakcjami i ofertą szkół oraz pracy w branży lotniczej. W godzinach popołudniowych z Salonu Lotniczego mógł skorzystać każdy.

Salon Lotniczy.

• Akademia Młodych Osobowości

• W dniach 4 - 8 marca młodzież naszej szkoły uczestniczyła w obozie szkoleniowo-językowym organizowanym przez Europejskie Forum Młodzieży. Obóz odbywał się w pięknej turystycznie miejscowości Bystrzycy Kłodzkiej,uczniowie przywieźli ze sobą pogłębioną znajomość języka angielskiego oraz wiele pozytywnych wrażeń i wspomnień.

Akademia Młodych Osobowości .

• Salon Perspektywy 2019

• W dniach 5 - 9 marca  w Pałacy Kultury i Nauki odbywa się kolejna już edycja Salonu Perspektywy, na którym uczniowie  prezentują ofertę naszej szkoły. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania!!

Zapraszamy również wszystkich chętnych na dzień otwarty 21 marca.

Salon Perspektywy 2019