• ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Zapraszamy rodziców klas pierwszych liceum i technikum na pierwsze zebranie w nowym roku szkolnym, które odbędzie się już 3 września. Spotkanie z dyrektorem szkoły rozpocznie się o godz. 17:00 w hali sportowej, po czym rodzice przejdą z wychowawcami do klas.

Rodziców uczniów klas 2,3 liceum oraz 2,3,4 technikum zapraszamy na zebrania w dniu 10 września również na godz. 17:00 do hali sportowej.

• ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego rozpocznie się 2 września w hali sportowej dla klas:

• drugich i trzecich liceum oraz drugich, trzecich i czwartych technikum  - o godz. 9:00
              • pierwszych liceum i technikum - o godz. 10:30

Wszyscy uczniowie zbierają się na kwadrans przed planowaną godziną rozpoczęcia w swoich klasach z wychowawcami, skąd przejdą do hali sportowej.

Informacja o tym, w których salach mają się zebrać uczniowie poszczególnych klas będzie wywieszona na tablicy ogłoszeń w wejściu do szkoły.

Wszystkich uczniów obowiązuje w tym dniu strój galowy.