• PROJEKT TOP YOUNG 100 JUNIOR

• Dzięki współpracy z ESA logistika Polska bierzemy udział w pierwszej edycji projektu TOP Young 100 JUNIOR. Za nami warsztaty poprowadzone przez Panią Izabelę Preś z DHL, które odbyły się 18 października. Jednym z głównych punktów programu było praktyczne mapowanie procesów. Dziękujemy za kreatywnie spędzony czas i czekamy na następne spotkanie.

• UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

• 14 października - Dzień Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem klas pierwszych. Piękna uroczystość, wspaniali goście, udane występy uczniów. Wszystkim bardzo dziękujemy.

• NOC W INSTYTUCIE LOTNICTWA

• 11 października odbędzie się niezwykłe wydarzenie z udziałem nauczycieli i uczniów naszej szkoły - Noc i Instytucie Lotnictwa. Zapraszamy do naszego stoiska. Dla gości przygotowaliśmy zestaw Oculusowy z kontrolerami. Każdy chętny, korzystając z VR będzie miał okazję sprawdzić jak to jest usiąść za kierownicą wózka widłowego.

• WYCIECZKA DO KAZIMIERZA

• 8 października dwie klasy turystyczne wybrały się na wycieczkę do Kazimierza. Celem było poznanie dorobku historyczno-kulturowego tego przepięknego miasta, a także integracja uczniów.

• SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY

• Mamy Zarząd Samorządu Uczniowskiego. 2 października odbyły się wybory, w których wyłoniony został Zarząd w osobach: Michał Wawrzyńczak, Małgosia Salamończyk i Monika Zielińska. Serdecznie gratulujemy.