• MISTRZYNI POLSKI W TAŃCU SPORTOWYM !!!

• Spieszymy z gratulacjami dla młodej tancerki, Karolina Chylińska uczennica klasy pierwszej wystartowała w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łasku i zdobyła IV miejsce w kategorii Disco Dance. Dzień później Karolina w Mistrzostwach ekstraklasy w tańcu sportowym zajęła IV miejsce w kategorii Jazz oraz I miejsce w Disco Dance. Gratulujemy, cała szkoła trzyma kciuki za kolejne sukcesy.

• MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE RĘCZNEJ

• 15 października odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Szkół Średnich w piłce ręcznej. Nasi chłopcy nie zawiedli, zajęli I miejsce i zdobyli złoty medal, tym samym będą reprezentować Dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI !!!

• WIZYTA W CENTRUM NAUKI I TECHNIKI EC1 W ŁODZI

• W dniach 14-15 listopada nasi uczniowie odwiedzają Łódź, a w niej pierwszego dnia Centrum Nauki i Techniki EC1, natomiast drugiego dnia będą brać udział w Ogólnopolskiej Wielkiej Lekcji Geografii. Patrząc na zdjęcia zazdrościmy przygody z geografią i nie tylko:)

• UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

• 12 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Oprócz odśpiewania hymnu państwowego, obejrzenia ciekawych filmów poświęconych tej tematyce, była okazja do wręczenia nagród uczniom - laureatom konkursu historycznego poświęconego Józefowi Piłsudskiemu, a także w konkursie ortograficznym o tematyce niepodległościowej. Nagrody ufundował Instytut Pamięci Narodowej.

• SUKCES NASZYCH PIŁKARZY !!!

• Zakończyła się runda jesienna młodzieżowych rozgrywek województwa mazowieckiego w piłce nożnej. Uczniowie klasy 2asp (liceum trzyletnie) przy wsparciu uczniów klasy 1asp wygrali pierwszą ligę wojewódzką awansując przy tym do rozgrywek Ekstraligi U18.

Uczniowie klas 1A i 1B (liceum czteroletnie) również osiągnęli sukces awansując do rozgrywek Ekstraligi U16. Przed nami pracowita zima - dziś przyjmujemy gratulacje lecz najtrudniejsze przed nami.

• HALLOWEEN W SZKOLE

• 31 października zorganizowaliśmy w szkole "dzień innego stroju". Zabrakło duchów, ale nie zabrakło zabawnej sesji zdjęciowej. Dziękujemy uczniom za udział i mnóstwo śmiechu, nauczycielom za wyrozumiałość.