• SPOTKANIE ZE SŁYNNYMI TRENERAMI PIŁKI NOŻNEJ

• W dniu 25 lutego odwiedzili nas : Edward Klejndinst, Mieczysław Broniszewski oraz Andrzej Strejlau. Uczniowie klas sportowych mieli okazję posłuchać i porozmawiać z zasłużonymi trenerami piłki nożnej. DZIĘKUJEMY !!!

• MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ SIATKÓWKI

• Gratulujemy wszystkim klasom, które podjęły wyzwanie, zabawa była przednia. Tym razem był to Turniej Siatkówki o puchar Dyrektora Szkoły, który odbył się w ostatni piątek przed feriami 7 lutego,  kolejny turniej kto wie, może dla równowagi rozegramy w szachy? Brawa dla zwycięzców, finałowy mecz między 3asp i 3al był wydarzeniem znakomitym.

• APEL PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR

• 6 lutego odbył się apel podsumowujący pracę szkoły w pierwszym semestrze. Apel przygotował i prowadził Samorząd Uczniowski. Były nagrody dla najlepszych uczniów, brawa dla najlepszych sportowców i świetna prezentacja multimedialna. DZIĘKUJEMY !!!

• ZŁOTY CERTYFIKAT PZPN w KLUBIE DRUKARZ

• W zeszłym tygodniu w klubie Drukarz w Parku Skaryszewskim odebrano z rąk Prezesa MZPN - Zdzisława Łazarczyka, złote odznaczenie w ramach certyfikacji szkółek piłkarskich. Jest to dla Drukarza ogromne wyróżnienie jak i nobilitacja do dalszej pracy w szkoleniu piłkarskim dzieci i młodzieży. Gratulujemy naszemu partnerskiemu klubowi i naszemu trenerowi Mariuszowi Grzesiakowi!!!

• WARSZTATY Z DIETETYKIEM

• 22 stycznia mieliśmy przyjemność wziąć udział w warsztatach poprowadzonych przez dietetyka Pana Piotra Króla. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie, zdrowy styl życia oraz dietę dostosowaną do potrzeb młodzieży. Co jeść, w jakich proporcjach, jaką rolę w jadłospisie odgrywa dobrze skomponowane śniadanie. Dziękujemy.

• PRAKTYKI ZAWODOWE W ESA LOGISTIKA

• Uczniowie klasy logistycznej w tym samym terminie co "turyści" odbyli praktyki zawodowe w magazynach firmy ESA Logistika. To były dwa intensywne tygodnie :)

• MAMY ZŁOTO !!!

• "Badmintomania Cup" to zawody badmintona rozgrywane w Warszawie od 2011 roku. W niedzielę 2 lutego odbyła się kolejna edycja. Zawody rozegrano w Hali Centrum Sportu i Rekreacji UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO w Warszawie. W kategorii turnieju singlowego rocznika 2003-2006 I miejsce zajął Borys Zieliński uczeń klasy 1B. GRATULUJEMY !!!