• Aktualności

      • ZMIANA DOTYCZĄCA DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

      • W związku z nowelizacją Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410, 492, 595 i 642 z późn.zm. ) ulega zmianie kalendarz roku szkolnego w części dotyczącej terminów egzaminu maturalnego.

       Zgodnie z Komunikatem dyrektora CKE z dnia 24 kwietnia 2020r egzamin maturalny  w terminie głównym będzie odbywał się w dniach 08 czerwca – 29 czerwca. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie CKE. Część ustna egzaminu maturalnego w terminie głównym nie będzie w tym roku  przeprowadzana.

       Dni wolne od zajęć dydaktycznych planowane na 04 maja  – 06 maja stają się dniami pracy dla uczniów wszystkich oddziałów liceum i technikum.

        

      • POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

      • Minęło trochę czasu, z niektórymi z was widywaliśmy się jeszcze w Gimnazjum, część przyszła potem do Liceum albo Technikum. A jutro kończycie rok szkolny, szkoda, że w tak dziwnych okolicznościach, bez uroczystości, tradycyjnego pożegnania. Fajnie by się było spotkać, uścisnąć dłoń i życzyć wam wszystkiego co najlepsze. Niestety nie da rady. Za to wirtualnie, szczerze trzymamy kciuki, aby wasze ścieżki prowadziły dokładnie tam gdzie chcecie. Abyście mieli okazję zrealizować swoje pasje. Dziękujemy też za wkład jaki wnieśliście w budowanie wizerunku szkoły, za wszystkie medale, wygrane mecze, miłe rozmowy i ogólnie dobry czas. Szkoda, że się już żegnamy, dziękujemy, że byliście z nami - oby do zobaczenia.

      • ODBIÓR ŚWIADECTW PRZEZ ABSOLWENTÓW LICEUM I TECHNIKUM

      • Drodzy Absolwenci, w dniu jutrzejszym tj. 24 kwietnia od godz. 8:00 (i w każdy kolejny dzień w następnym tygodniu w godz. 8:00-16:00) będzie można odebrać w sekretariacie świadectwo ukończenia szkoły oraz pozostałe dokumenty.  Absolwenci proszeni są o przybycie do szkoły w maseczkach i rękawiczkach, ponadto proszeni są o zdezynfekowanie rąk w wejściu do szkoły, a także o zachowanie dystansu co najmniej dwóch metrów od siebie. Do sekretariatu będziecie wpuszczani pojedynczo. 

      • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

      • ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH WSZYSTKIM RODZICOM, UCZNIOM I SYMPATYKOM  SZKOŁY - W IMIENIU RADY PEDAGOGICZNEJ I SWOIM - ŻYCZY DYREKCJA ZS12