• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września (wtorek) rozpoczniemy nowy rok szkolny według następującego porządku:

• Klasy pierwsze liceum i technikum:  uroczystość rozpocznie się o godz. 9:00  spotkaniem z dyrektorem w Hali Sportowej szkoły, a następnie uczniowie przejdą z wychowawcami do wyznaczonych sal.  Wejście na teren szkoły w maseczkach.                                                                                                                             W tym roku z powodu pandemii nie zapraszamy rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego.

NATOMIAST RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH ZAPRASZAMY NA PIERWSZE ZEBRANIE W TYM SAMYM DNIU O GODZ. 17:30 DO HALI SPORTOWEJ.

• Klasy drugie liceum i technikum:  godz. 10:30 - spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych  (informacja dot. numeru sali będzie podana w LIBRUSIE) . Wejście na teren szkoły w maseczkach.
              • Klasy trzecie i czwarte: godz. 12:00 - spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych  (informacja dot. numeru sali będzie podana w LIBRUSIE) . Wejście na teren szkoły w maseczkach.

• REKRUTACJA 2020/2021

• Informujemy, że w dniu 12 sierpnia (środa) - w zakładce "REKRUTACJA 2020/2021" opublikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych do naszego liceum i technikum. Od 13 sierpnia od godz. 8:00 do 18 sierpnia do godz. 15:00 kandydaci zakwalifikowani będą mogli składać oryginały świadectw i zaświadczeń OKE. 19 sierpnia o godz. 14:00 opublikujemy listy przyjętych.