• UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

• Podczas skromnej uroczystość z udziałem uczniów klas pierwszych oraz przedstawicieli klas starszych oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Miło było wręczyć listy gratulacyjne uczniom - stypendystom stypendium Prezesa Rady Ministrów, wyróżnienia uczniom z najwyższymi wynikami w nauce, oraz sportowcom - zdobywcom złotych, srebrnych i brązowych medali w zawodach sportowych na poziomie miasta, dzielnicy i kraju w siedmiu dyscyplinach sportowych. Gratulujemy wszystkim promocji do kolejnej klasy, a w szczególności wyróżnionym uczniom. DO ZOBACZENIA !!!

Dla wszystkich zainteresowanych obejrzeniem prezentacji multimedialnej podsumowującej rok naszej pracy zamieszczamy link do YouTube :

• INFORMACJA O UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

• Uczniowie klas pierwszych liceum i technikum oraz wyróżnieni uczniowie klas starszych wezmą udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego w dniu 25 czerwca o godz. 9:00 w Hali Sportowej  Szkoły.

Pozostali uczniowie klas starszych niż pierwsze przychodzą na spotkania z wychowawcami do sal lekcyjnych o godz. 9:45

Z A P R A S Z A M Y !!!

• SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

• Karolina Chylińska z 2AT się nie zatrzymuje, tym razem w zawodach "Liga tańca sportowego ZNTS" wywalczyła:

I miejsce - w kategorii disco dance

I miejsce - w kategorii improwizacja jazz

II miejsce - w kategorii hip hop

II  miejsce - w kategorii Broadway

oraz II miejsce - w kategorii jazz lirycal

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY !!!

• DZIEŃ LOGISTYCZNY Z LOCONI IN TERMODAL

• 10 czerwca to dzień logistyczno - transportowy z Loconi Intermodal. Istotę transportu intermodalnego przedstawiła Pani Katarzyna Kwasiborska Dyrektor Operacyjny i zaprosiła naszych logistyków na zwiedzanie terminala.