• WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

• Chwalimy się wspaniałymi wynikami tegorocznych egzaminów zawodowych w sesji zimowej:

• Technik Obsługi Turystycznej (kwalifikacja TG.15)  100% teoria oraz 100% praktyka
              • Technik Logistyk (kwalifikacja AU.32)                      100% teoria oraz 80% praktyka

Brawa dla tych młodych ludzi !!!  FENOMENALNY wynik i ogromna duma szkoły !!!

Liczymy na powtórkę w sesji letniej :)

• NAUCZYCIELKA PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH REPREZENTANTKĄ KRAJU NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TURYSTYCZNYCH W PRADZE

• Przedstawiciele branży turystycznej z całego świata spotkali się ostatnio, aby dyskutować o przyszłości turystyki oraz sposobach na powrót do normalności. Podczas tych wydarzeń Polskę reprezentowała Pani mgr Justyna Kolanek-Chmielarz, nauczyciel przedmiotów zawodowych w turystyce w ZS12 oraz właścicielka biura turystycznego.

JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z NASZEJ PANI PROFESOR !!!

• WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA KLAS TURYSTYCZNYCH

• Z końcem kwietnia grupa turystów w pogoni za słońcem i w ucieczce przed deszczem przeniosła się nad polskie morze. Warszawa pod chmurami, a turyści opaleni.

Zgodnie z planami odwiedzili Gdynię, Gdańsk oraz do zestawu Sopot. Atrakcji było dużo, zwiedzanie, bieganie oraz edukacyjna gra miejska. Idealny restart przed praktykami.

• REALIZACJA NOWEGO PROJEKTU UNIJNEGO

• Nasz wniosek na realizację Projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów" został zaakceptowany.

Oznacza to, że w przyszłym roku szkolnym grupa 20 uczniów liceum i technikum odwiedzi Włochy. Uczestnicy spędzą dwa tygodnie w Padwie, w Liceo Scientifico Statale im. „Enrico Fermi” (odpowiednik polskiego liceum).

W programie wspólne zajęcia z licealistami z włoskiej szkoły partnerskiej, realizacja programu kulturowego a w nim między innymi zwiedzanie Wenecji i Werony.

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH PEŁNYCH WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI !!! RADOSNEGO WIOSENNEGO NASTROJU, SERDECZNYCH SPOTKAŃ W RODZINNYM GRONIE. WESOŁEGO ALLELUJA !!!

ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH NASZĄ STRONĘ I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY SKŁADA

DYREKCJA ZS 12 W IMIENIU CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ