• 44 EDYCJA MARATONU WARSZAWSKIEGO

• 44 edycja Maratonu Warszawskiego zakończona ! Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły brali czynny udział jako wolontariusze w organizacji Maratonu Warszawskiego

W tym roku w 44 edycji uczestniczyli uczniowie klas: 1A, 1B, 1AL, 1AE oraz 4AL i 4al.

Serdecznie dziękujemy Wam za tę aktywną niedzielę!

• WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA LOGISTYKÓW

• 27 września (wtorek) logistycy z klasy 4al wzięli udział w lekcji zawodoznawczej. Naszym gospodarzem była Fundacja Ochrony Klimatu PROZON ulokowana w parku logistycznym City Point Warsaw. Poznaliśmy zakres działalności Fundacji, wyzwania związane z ochroną klimatu, infrastrukturę logistyczną i transportową w Centrum Regeneracji gazów oraz poznaliśmy zakres usług Laboratorium. A po sąsiedzku jeszcze mieliśmy Odział DPD Warszawa.

• PRZYGOTOWANIA DO WYJAZDU W RAMACH WYMIANY KULTUROWEJ DO WŁOCH

• W dniu 5 września wybrani uczniowie odebrali i podpisali umowy w ramach projektu PO WER (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój)

Już na początku października będą mieli okazję wyruszyć do Włoch z czego relacji nie omieszkamy również zaprezentować.