• KURS OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO.

• Ferie to czas wolny, ale równie dobrze może być też czasem wzbogacania wiedzy i praktycznych umiejętności oraz zdobywania nowych uprawnień. Grupa logistyków bierze udział w kursie, kończącym się egzaminem państwowym UDT (Urząd Dozoru Technicznego). Zakres obejmuje kategorię wózków widłowych IIWJO - wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia, z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem. ŻYCZYMY POWODZENIA !!!

• NASZE TECHNIKUM NR 12 BRĄZOWĄ SZKOŁĄ 2024

• W opublikowanym właśnie rankingu Perspektyw nasze Technikum zostało wyróżnione brązową odznaką. To zasługa całej społeczności szkolnej. Dziękujemy i trzymajcie kciuki za dalszą wędrówkę pod ten stromy szczyt.

• 1,5% PODATKU N A RZECZ SZKOŁY

• Zachęcamy wszystkich przyjaciół i sympatyków szkoły do przekazania 1,5 %  podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2023 na rzecz Fundacji AVE - organizacji pożytku publicznego - nr KRS: 0000229157. Rada Rodziców podpisała Porozumienie z tą Fundacją, co umożliwi pozyskanie na rzecz funduszu Rady Rodziców środków finansowych z 1,5% podatku za ubiegły rok.

Każdy z darczyńców powinien podać w celu szczegółowym Radę Rodziców ZS nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli zechcecie nas  w ten sposób wesprzeć.