• Sieć współpracy i harmonogram działań

W związku z realizacją programu "Aktywna Tablica" zostało zawarte porozumienie z następującymi placówkami:

• XXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Warszawie
          • LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
          • Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie

I w ten sposób utworzona została międzyszkolna sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu.

Na spotkaniu został ustalony harmonogram oraz zostały omówione zasady współpracy.

Harmonogram działań międzyszkolnej sieci współpracy w programie Aktywna Tablica:

• Styczeń – spotkanie dyrektorów szkół w sieci : omówienie zakresu współpracy i sposobu obserwacji lekcji z wykorzystaniem TIK.
          • Luty - Spotkanie rozpoczynające współpracę, ustalenie harmonogramu i zasad współpracy. Przekazanie ustaleń ze spotkania w swoich szkołach.
          • Marzec - Spotkanie zespołu, dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami dotyczącymi programu.
          • Czerwiec  - Spotkanie podsumowujące udział zespołów nauczycieli w programie.
          • Czerwiec – spotkanie dyrektorów szkół w sieci – podsumowanie wniosków z obserwacji zajęć prowadzonych z wykorzystaniem TIK. Wymiana doświadczeń.