• SPOTKANIE Z MISTRZEM SPORTOWYM

Zajęcia piłkarskie w klasach trzecich zakończyły się w dniu 13 września spotkaniem z olimpijczykiem. Pan Sławomir Szmal - wybitny reprezentant Polski w piłce ręcznej, dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich wygłosił prelekcję dotyczącą drogi młodego zawodnika do profesjonalnego sportu. Pan Sławomir Szmal służąc przykładem, opowiedział uczniom jak ze swojej perspektywy widzi dziś ścieżkę prowadzącą do spełnienia marzeń.

• UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

Uczniów klas pierwszych zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 1 września o godz. 9:00 do Hali Sportowej naszej szkoły.

Prosimy o zabranie ze sobą przyborów do pisania, gdyż po uroczystości uczniowie będą pisali test diagnozujący poziom znajomości języka angielskiego.

Harmonogram spotkań z wychowawcami pozostałych klas liceum i technikum przedstawia się następująco:

• KOMUNIKAT W SPRAWIE SZCZEPIEŃ UCZNIÓW PRZECIW COVID-19

Poniżej zamieszczamy materiały informacyjne dotyczące rozpoczętej akcji umożliwienia uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły zaszczepienia się w miesiącu wrześniu przeciw COVID-19. Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z materiałami oraz informujemy, że wychowawcy na pierwszych zebraniach będą zbierali wstępne deklaracje chęci zaszczepienia się w celu przygotowania się przez szkołę i podmiot leczniczy do sprawnego przeprowadzenia tej akcji.

• liczba odwiedzin: 980256

Środa 29.09.2021