• WICEMISTRZOSTWO POLSKI W FUTSALU

• Wicemistrzostwo Polski w futsalu kobiet w kategorii wiekowej U17 zdobyła drużyna Diamenty Warszawa. W jej składzie zagrała Estera Żakowska, uczennica naszej szkoły. Gratulujemy ogromnego sukcesu !!!

• CORAL TRAVEL OPEN DAY

• 14 stycznia uczniowie klas turystycznych wzięli udział w rekrutacji w Coral Travel Open Day. W trakcie tego wydarzenia poznali zawód rezydenta turystycznego, mieli możliwość porozmawiać z osobami pracującymi w tym zawodzie oraz wzięli udział w rekrutacji na Rezydenturę w sezonie letnim 2023. Nasi Turyści przeszli pozytywnie proces rekrutacji i już w te wakacje będą obsługiwali swoje pierwsze grupy turystyczne.

• WIZYTA W TERMINALU KULTURY

• Jeszcze kiedy za oknem królowały mrozy, klasa 3AT odwiedziła Terminal Kultury. Wizyta przerodziła się w warsztaty poprzedzone zapoznaniem ze zbiorami, a w szczególności z ich oznaczeniami. Dalej była już tylko praktyka i interaktywne zadania.

• OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKÓW OBCYCH

• Prezentujemy Laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języków Obcych.

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego:

Zuzanna Kowalik 2AT miejsce - IX
              Filip Kubiak 4BL miejsce - X
              Maja Lizis 4A miejsce - XI
              Magdalena Pieczarka 4AT miejsce - XIII
              Szymon Wodzyński 4BL miejsce - XV

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Hiszpańskiego:

Zuzanna Kowalik 2AT miejsce - VI
              Julia Kot 2AT miejsce -VIII
              Zuzanna Ciorga 2AT miejsce - X

Gratulacje dla młodych lingwistów, oby tak dalej !!!.

• TROCHĘ SPÓŹNIONA FOTORELACJA Z WYCIECZKI DO BUDAPESZTU

• 13 grudnia klasa 3AT wyruszyła w podróż na Węgry. Krótki lot i klasa 3AT rozpoczęła zwiedzanie Budapesztu. Wycieczka poza walorami turystycznymi miała też na celu oswojenie uczniów z zadaniami przewodnika wycieczki. Zapraszamy do fotorelacji.