• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

• Też czujecie, że noce są zimniejsze? Powolutku nadciąga wrzesień a wraz z nim ten wielki dzień. Wytęskniony początek roku szkolnego 2024/2025.

Serdecznie zapraszamy na inaugurację nowego roku szkolnego. Tym razem uroczystości odbędą się w trzech turach. A oto harmonogram:

2 września 2024 roku spotykamy się na sali gimnastycznej.

O godzinie 9:00 - klasy trzecie oraz piąte

----------------------------------------------------------------

O godzinie 10:00 - klasy drugie oraz czwarte

-----------------------------------------------------------------

O godzinie 11:00 - klasy pierwsze (po uroczystości oraz po spotkaniu z wychowawcami zaplanowano test z języka angielskiego – przydział do grup zaawansowania). Uczniowie klas pierwszych proszeni są o przyniesienie ze sobą długopisów, gdyż po uroczystości pisać będą test diagnozujący poziom znajomości języka angielskiego.

Zapraszamy serdecznie, bez stresu i z dobrymi humorami, pamiętajcie jaki początek roku taka i jego reszta.