• Aktualności

      • UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH 2022/2023

      • Dziś tj. 28 kwietnia pożegnaliśmy klasy maturalne. Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru młodszym kolegom, wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, pamiątkowe statuetki za wybitne osiągnięcia sportowe, a także nagrody za działalność w samorządzie uczniowskim i wolontariacie. Dziękujemy Wam, za wspólnie spędzone lata, setki wspomnień, pozytywne emocje, doświadczenia. Wszystko to ma wartość ponadczasową. Nie ma co płakać, trzeba celebrować chwilę, patrzeć do przodu... ale, żebyśmy się dobrze zrozumieli koniecznie musicie nas tu na Siennickiej odwiedzać.

      • OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO "LESELUST"

      • Miło nam poinformować, żepomimo wielkiej konkurencji uczeń klasy 2AL, Adam Jabłonowski, zajął 2 miejsce w finale i został laureatem prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu z języka niemieckiego- „Leselust- odkryć radość z czytania”. Konkurs ten polegał na wybraniu przez ucznia lektury w języku niemieckim, przeczytaniu jej i sporządzeniu recenzji według określonych kryteriów. Zwycięska recenzja dotyczyła ,,Małego księcia’’ A. de Saint-Exupéry’ego. W podziękowaniu za organizację i przygotowanie uczniów do konkursu p. profesor Karolina Witkowska-Mazur otrzymała specjalne wyróżnienie od Instytutu Goethego za motywowanie uczniów do udziału w konkursie, rozwijanie w nich pasji czytelniczej, wspieranie talentów oraz wysiłek włożony w przeprowadzenie konkursu. Gratulujemy sukcesu!

      • MIĘDZYNARODOWE PRAKTYKI OLIMPIJCZYKÓW CZ.1

      • 24.04.2023 / WŁOCHY [ERASMUS+ 2022]

       Ruszyliśmy z kolejną międzynarodową mobilnością zawodową, realizowaną w ramach projektu pt. „Międzynarodowe praktyki Olimpijczyków” nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000069827. W 2-tygodniowym wyjeździe udział bierze 30 uczniów, kształcących się w 2 zawodach: technik organizacji turystyki oraz technik logistyk.

       Nasza grupa jest już po pierwszym dniu praktyk, w ramach którego mieli okazję poznać swoich mentorów, stanowiska, wdrożyć się do pracy, a także zrealizować pierwsze zadania zawodowe. Nasi „turyści” zostali zapoznani z walorami turystycznymi regionu, a także pracowali nad ofertą turystyczną kierowaną do odbiorców krajowych i zagranicznych. „Logistycy” natomiast zapoznali się z terminologią z zakresu magazynowania, jak i usług transportowych, a także wykonywali prace zlecone przez pracodawców, do których zostali przyporządkowani – zarówno z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej, jak i układania harmonogramów dla realizacji usług transportowych.

       Więcej informacji już wkrótce!

      • MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ W RAMACH WOM

      • Pięć dni zmagań, osiem meczów, wiele sportowych emocji i ostatecznie VI miejsce siatkarskiej drużyny dziewcząt w finałowych zawodach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy wspaniałej postawy i wyniku. Brawo WY !!!

      • OGÓLNOPOLSKA NAUKOWA KONFERENCJA STUDENTÓW LOGISTYKI AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ

      • W dniu 13 kwietnia reprezentacja klasy 4 BL (Technik Logistyk) wzięła udział w XII edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Logistyki Akademii Sztuki Wojennej Warszawa Rembertów. Wzięliśmy udział w programie trzech paneli naukowych a Szymon Wodzyński, w ramach panelu: „Bezpieczeństwo Procesów Transportowych z punktu widzenia młodych logistyków” przedstawił referat ”Użycie dronów w logistyce” - decyzją jury otrzymał I miejsce oraz nagrodę. Gratulujemy !!!

      • EGZAMINY ZAWODOWE - ZDANE !!!

      • Uczniowie klas maturalnych technikum logistyki i organizacji turystyki właśnie zdobyli certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe! Logistycy egzamin pisemny zaliczyli na 100%, a praktyczny na poziomie 93%. Tymczasem turyści zdobyli 100% punktów na części pisemnej i 83% na części praktycznej. Brawo !!! Gratulacje dla uczniów i nauczycieli przygotowujących ich do egzaminu zawodowego. 

      • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

      • Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy wspaniałych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy spędzonych w zdrowiu i spokoju w gronie najbliższych.

      • WIZYTA W PARLAMENCIE RP

      • Uczniowie z klas 4AL i 4 BL, na zaproszenie Pana Senatora Marka Borowskiego, odwiedzili 5 kwietnia Sejm i Senat RP. Zwiedzali obie izby pod opieką pracownicy Kancelarii Senatu. Przewodnikiem był również osobiście Pan Senator Marek Borowski. Serdecznie dziękujemy Panu Senatorowi za zaproszenie, opiekę i bardzo ciekawe opowieści o pracy polskiego parlamentu.