• WIZYTA KOŁA NAUKOWEGO STUDENTÓW LOGISTYKI AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ

• 23 listopada odwiedzili Nas przedstawiciele Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Sztuki Wojennej. Klasa 5 ABL miała okazję zapoznać się ofertą studiów, które oferuje ASzWoj. Uczelnia ma ofertę studiów dla przyszłych techników logistyków. Dodatkowo wysłuchaliśmy ciekawego wykładu dotyczącego kwestii celnych związanych z pracą Krajowej Administracji Celnej.

• WARSZTATY Z INTEGRACJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

• 22 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w projekcie pt. „Współczesny obraz społeczeństwa polskiego w nauce i debacie publicznej” realizowanym przez Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie (WSGE). Projekt ma na celu popularyzację nauki i jej zastosowanie w życiu codziennym. W ramach działań ukazujących przydatność wiedzy naukowej w codziennym przeprowadzone zostały warsztaty praktyczne "Zrozumieć starość" z wykorzystaniem symulatora odczuć geriatrycznych, których celem jest zapoznanie młodzieży ze specyficznymi potrzebami osób starszych wpływając pośrednio na zwiększenie integracji międzypokoleniowej.  Dziękujemy !!!

• PROGRAM EDUKACYJNY W RAMACH WSPÓŁPRACY Z WARSZAWSKIM UNIWERSYTETEM MEDYCZNYM

• 15 listopada w klasie 1AT przeprowadzone zostały warsztaty na temat stresu. Zajęcia w języku angielskim prowadziły studentki pielęgniarstwa uczelni z Lizbony i Azorów przebywające w Polsce w ramach wymiany "Erasmus" pod opieką nauczyciela akademickiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dziękujemy za ciekawy program poświęcony radzeniu sobie ze stresem.

• 33. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

• Nasi wolontariusze są zawsze zwarci i gotowi ! Tak było i tym razem przy okazji odbywającego się już 33 raz Biegu Niepodległości. Znowu daliśmy z siebie wszystko przy organizacji tego ważnego wydarzenia. BRAWO !!!