• WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA !!!

• Wszyscy nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 12 życzą Wam, odwiedzającym naszą stronę, dużo zdrowia, pogody ducha oraz miłości na ten świąteczny czas spędzony w gronie najbliższych. Niech to będzie czas odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Życzymy abyście pod choinką znaleźli szczęście, radość i nadzieję, a Nowy Rok przyniósł zmiany, ale tylko te pozytywne.

• LEKCJA W CENTRUM NAUKI KOPERNIK

• W dniu 9 grudnia klasy logistyczne wybrały się z wizytą do Centrum Nauki Kopernik  i zostały na dłuższą chwilę, tym razem jako goście. Kto wie może kiedyś uda się zobaczyć jak takie miejsce działa od zaplecza?

• KURS STEWARDESSY/STEWARDA

• 4 i 5 grudnia, na piętnastym piętrze Central Tower pewna ambitna grupa młodych ludzi wzięła udział w kursie Stewardessy / Stewarda. Prezentacje, praktyczne zadania, scenki miały za zadanie przygotować uczestników do rekrutacji w liniach lotniczych. Całość zakończył egzamin po którym kursanci otrzymali wywalczony w trudzie i znoju certyfikat . Gratulacje dla klas o profilu turystycznym oraz dla nauczyciela przedmiotów zawodowych Pana Krystiana Smagi.

Organizatorem szkolenia były Kadry Turystyki dziękujemy za współpracę i bardzo udany czas.