• 1,5% PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

• Zachęcamy wszystkich przyjaciół i sympatyków szkoły do przekazania 1,5 %  podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2022 na rzecz Fundacji Rodzice Szkole - organizacji pożytku publicznego - nr KRS: 0000268115. Rada Rodziców podpisała Porozumienie z tą Fundacją, co umożliwi pozyskanie na rzecz funduszu Rady Rodziców środków finansowych z 1,5% podatku za ubiegły rok. Każdy z darczyńców powinien podać w celu szczegółowym Radę Rodziców ZS nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli zechcecie nas  w ten sposób wesprzeć.

• WIZYTA W SEJMIE RP

• W dniu 27 lutym klasa 4AT zwizytowała siedzibę Sejmu. Do wyborów jeszcze trochę czasu, ale warto wiedzieć kto, gdzie i za co odpowiada. Bardzo pouczająca wycieczka.

• PRAKTYKI ZAWODOWE ZAKOŃCZONE

• W dniach 16 stycznia - 10 lutego uczniowie czterech klas technikum odbywali praktyki zawodowe. To był dla wielu osób bardzo intensywny miesiąc. Dziękujemy wszystkim partnerom oraz oczywiście uczniom za godne reprezentowanie szkoły.

• LVI LICEALIADA W DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE

• Podczas Zawodów w koszykówkę LVI Licealiady w Dzielnicy Praga- Południe nasze reprezentantki zajęły III miejsce zdobywając brązowy medal Mistrzostw Dzielnicy w tej dyscyplinie. WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!