• STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

• Kateryna Duzinska (Technikum) i Oskar Tekliński (Liceum) to tegoroczni stypendyści Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Na zdjęciach - uroczystość wręczenia stypendiów najlepszym uczniom szkół średnich województwa mazowieckiego. GRATULACJE !!!

• MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

• 19 października odbyły się finały Mistrzostw Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna rozegrała aż cztery mecze bez porażki i zdobyła złoty medal !!! GRATULACJE DLA TRENERA P. I. OLEŚNIEWICZ I DLA ZESPOŁU !!!

• UROCZYSTOŚĆ DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

• 13 października w przeddzień Dnia KEN obchodziliśmy to święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością partnerzy naszej szkoły : Pani Urszula Anisiewicz  - reprezentująca Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej, przedstawicielka firmy Leroy-Merlin - P. Anna Lewandowska, P. Małgorzata Jóźwik – reprezentująca PKP Cargo, a także przedstawicielka Fundacji Ochrony Klimatu PROZON – p. Barbara Jończyk.

Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a w części artystycznej uczennice klas pierwszych zaprezentowały swoje talenty śpiewając i tańcząc.

Składamy serdeczne życzenia wszystkim ludziom, którzy sprawiają, że szkoła jest, rozwija się, a edukacja w niej rozwijana ma sens. Dziękujemy także uczniom, tworzącym naszą małą, lokalną społeczność. To święto nas wszystkich.

• WYCIECZKA DO GDAŃSKA

• 12 października klasy 2C i 2AT odwiedziły Gdańsk, a w nim między innymi Muzeum II Wojny Światowej. Jednodniowa wycieczka pozostawiła lekki niedosyt, to był krótki czas, żeby zwiedzić więcej.

• Ogólnokrajowy Sejmik Regionalnych Rad Olimpijskich

• Trenerzy Dariusz Bontruk i Mariusz Grzesiak reprezentują naszą szkołę na Ogólnokrajowym Sejmiku Regionalnych Rad Olimpijskich, który odbywa się w dniach 29 września - 01 października i podczas którego omawiają najważniejsze zagadnienia związane z nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi Paryż’2024.Na zdjęciu z Prezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego Panem Radosławem Piesiewiczem.

• LVII Warszawska Olimpiada Młodzieży

• W ramach LVII WOM odbywły się w miesiącu wrześniu Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych. Uczniowie naszego Zespołu zajęli I miejsce i zdobyli złoty medal !!! GRATULUJEMY !!!