• ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

• Drodzy Uczniowie,

Przypominamy, że ze względu na sytuację epidemiczną oraz z uwagi na fakt organizacji wyborów prezydenckich, konieczność zdezynfekowania sal, w których będą się odbywać i w których będzie przebywać Komisja Wyborcza, dostęp do budynku szkoły będzie ograniczony w dniach 26 i 29 czerwca.

26 czerwca - spotkanie pożegnalne wychowawców on-line ze swoimi klasami (w godzinach wspólnie uzgodnionych i podanych na Google Classroom).

30 czerwca – rozdanie świadectw wg następującego grafiku:

9:00 - 9:45                  sale na parterze   1asp, 1at

sale na I piętrze    2al, 1al

sale na II piętrze   3al, 2at

10:00 - 10:45              sale na parterze    3at, 1A

sale na I piętrze    1AT, 1B, 2asp

sale na II piętrze   1AL, 1BL

• REKRUTACJA DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO

• TESTY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

Piłka nożna : 29 czerwca (poniedziałek) godz. rozpoczęcia 9:00

Miejsce : boisko Orlik przy KS Drukarz al. Zieleniecka 2

Lekkoatletyka : 29 czerwca  (poniedziałek) godz. rozpoczęcia 9:00

Miejsce: hala sportowa szkoły ul. Siennicka 15

Progi zdawalności TSF : piłka nożna                       80/100

lekkoatletyka                  360/600

Obowiązuje strój sportowy oraz posiadanie zaświadczenia od lekarza medycyny sportowej lub innego posiadającego stosowne uprawnienia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wyczynowego uprawiania sportu.

Do testu sprawności fizycznej powinni przystąpić nie tylko ci uczniowie, którzy wybiorą szkołę na pierwszym miejscu, ale również Ci , którzy wybiorą nas na dalszych miejscach, po to, żeby zwiększyć szanse na dostanie się do naszej szkoły.

• KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW ZDAJĄCYCH EGZAMINY Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH.

• Szanowni Uczniowie i Absolwenci! Prezentujemy najważniejsze informacje przypominające zasady udziału w egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie z uwzględnieniem warunków spowodowanych pandemią:

1. Zdający mają być obecni na godzinę przed rozpoczęciem egzaminu.

2. Zdający posiadają dowód osobisty (bez dokumentu ze zdjęciem nie zostaną wpuszczeni na salę).

3. Przybory na część praktyczną to: czarny długopis, kalkulator, ołówek, gumka, linijka, temperówka.

4. Przybory na część pisemną to: czarny długopis, kalkulator.

5. Zdający mogą mieć przy sobie małą butelkę wody..

6. Wszyscy zdający zapoznają się z informacjami umieszczonymi w wejściu do szkoły, gdyż będą wchodzili dwoma różnymi wejściami na teren szkoły.

7. Zdający mogą wejść na teren szkoły tylko w maseczce lub przyłbicy.

8. Zdający mają obowiązek zdezynfekowania rąk przy wejściu do szkoły.

• KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW

• Szanowni Absolwenci! Prezentujemy najważniejsze informacje przypominające zasady udziału w egzaminie maturalnym z uwzględnieniem warunków spowodowanych pandemią:

1. Zdający mają obowiązek stawić się w szkole do godz. 8:15 w każdym dniu egzaminu odbywającego się o godz. 9:00 oraz do godz. 13:30 w każdym dniu egzaminu odbywającego się o godz. 14:00.

2. Wszyscy zdający zapoznają się z informacjami umieszczonymi w wejściu do szkoły, gdyż będą wchodzili dwoma różnymi wejściami na teren szkoły.

3. Zdający mają obowiązek posiadania przy sobie: dowodu osobistego, przyborów do pisania oraz linijki, cyrkla, kalkulatora (dot. egzaminu z matematykI), nie mogą tych przyborów pożyczać sobie nawzajem.

4. Zdający mogą wejść na teren szkoły tylko w maseczce lub przyłbicy.

5. Zdający mają obowiązek zdezynfekowania rąk przy wejściu do szkoły.