• ERASMUS+

• W zakładce o tej samej nazwie znajdziecie wszystkie ważne informacje o rozpoczynającym się w naszej szkole projekcie - przygotowaniach do wyjazdu na staż zawodowy do Grecji.

• WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

• Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów.

Świąt dających radość   i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był  lepszy niż ten, który właśnie przemija.

życzą

Dyrektor i pracownicy Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich

• XIV Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym.

• Dużo się u nas dzieje, a Anastazja Kołosińska z klasy drugiej naszego liceum nie zwalnia. Tym razem zdobyła złoty medal w XIV Zawodach Mikołajkowych w Łodzi, Solistki klasa Junior. GRATULACJE !!! BRAWO ANASTAZJA !!!

• KURS OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

• Oto Krystian i Damian, uczniowie kl.III technikum logistyki, którzy właśnie podpisali dokumenty uprawniające ich do uczestnictwa w szkoleniu na operatora wózka widłowego. Dzięki współpracy z firmą ESA logistika Polska uczniowie naszego technikum już ferie zimowe rozpoczną kurs i zdobędą nowe kwalifikacje. Trzymamy kciuki :)

• ZŁOTY MEDAL W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W FUTSALU.

• Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w finale Ogólnopolskiego Turnieju szkół średnich w futsalu. Na swojej drodze musieliśmy stawić czoła drużynom między innymi z Kielc i Lublina.

W trakcie dwudniowych finałów, które odbywały się na hali WUM przy ulicy Trojdena 2C w Warszawie nasza reprezentacja wywalczyła złoto.

Szkołę reprezentowali:

Łukasz Pronobis

Mateusz Bienias

Alan Krupa

Adam Filipiuk

Bogumił Łepecki

Adam Andrzejczak

Jakub Łukomski

Trenerem drużyny jest Mariusz Grzesiak.

BRAWO !!! GRATULUJEMY WYGRANEJ I DZIĘKUJEMY W IMIENIU CAŁEJ SZKOŁY!!!

• STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

• Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy otrzymali w tym roku stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższe wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia dydaktyczne i sportowe. Nagrodzeni to: Marlena Szlaska - młodzieżowa mistrzyni świata w windserfingu lodowym, Mariusz Rożniak - Radny Młodzieżowej Rady  Dzielnicy, najwyższa średnia ocen w szkole oraz Szymon Wodzyński - zawodnik drużyny Talent Warszawa, sędzia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.  GRATULUJEMY !!!