• ANASTAZJA WICEMISTRZYNIĄ POLSKI W JEŹDZIE FIGUROWEJ NA LODZIE

• Kolejne sukcesy Anastazji Kołosińskiej. Tym razem wywalczyła I miejsce i złoty medal w Ogólnopolskich Zawodach Mikołajkowych (końcówka 2021 roku) oraz srebrny medal w Mistrzostwach Polski Juniorów w Cieszynie (styczeń 2022). Dziękujemy, gratulujemy i trzymamy kciuki na nadchodzących wydarzeniach.

• STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

• Mariusz Rożniak, Szymon Kwiatkowski i Przemek Gruszczyński to uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce uhonorowani stypendium Prezesa Rady Ministrów. GRATULUJEMY !!!

• DRODZY PRZYJACIELE I SYMPATYCY SZKOŁY

• Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę :)

Dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców kontunuuje udział w programie: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

Program umożliwia gromadzenie przez Radę Rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych uczniów, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego za rok 2021 - numer KRS oraz wskazać cel szczegółowy: „RR ZS nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie”.

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronie internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl

• SUKCES UCZNIÓW NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE JĘZYKOWEJ

• Wspominaliśmy już wcześniej, że w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS. Dopiero po zakończonej kwarantannie dotarły do nas dyplomy laureatów i dyplomy uznania. Czworo uczniów uplasowało się w pierwszej dziesiątce laureatów !!!

Dawid Stańczyk z kl. 3BL zajął VI miejsce, natomiast Michał Sówka miejsce IX. Z  klasy 3AT X miejsce wywalczyła Magdalena Pieczarka, zaś nasza najmłodsza uczennica z klasy pierwszej turystycznej Zuzanna Kowalik osiągnęła IX miejsce.

To ogromny sukces młodych entuzjastów języka angielskiego,  bowiem organizatorzy konkursu zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom!!!

• UDANA SESJA EGZAMINACYJNA

• We wtorek 11 stycznia uczniowie klasy maturalnej logistycznej zdawali etap pisemny z kwalifikacji zawodowych na komputerach. Dzięki temu od razu po egzaminie dowiedzieliśmy się, że zdało go 100 procent uczniów !!! BRAWO LOGISTYCY !!!

Turyści zdawali ten egzamin w sposób tradycyjny, na arkuszach egzaminacyjnych. Na wyniki musimy poczekać do końca marca. TRZYMAMY KCIUKI !!!

• IX DZIELNICOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

• 5 grudnia odbyła się - niestety zdalnie z uwagi na pandemię - Gala IX Dzielnicowego Dnia Wolontariusza.  Nasi uczniowie (na zdjęciu Monika i Mariusz) zostali wyróżnieni nagrodą Burmistrza Dzielnicy za swoje wielkie  zaangażowanie i pracę na rzecz innych. GRATULUJEMY Z CAŁEGO SERCA !!!

W ramach podsumowania  obchodów Dzielnicowego  Dnia Wolontariusza  przygotowano i opublikowano m.in.: na Facebooku Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, materiał podsumowujący  dokonania wyróżnionych wolontariuszy.