• Aktualności

      • WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

      • Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów.

       Świąt dających radość   i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był  lepszy niż ten, który właśnie przemija.

       życzą

       Dyrektor i pracownicy Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich

      • XIV Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym.

      • Dużo się u nas dzieje, a Anastazja Kołosińska z klasy drugiej naszego liceum nie zwalnia. Tym razem zdobyła złoty medal w XIV Zawodach Mikołajkowych w Łodzi, Solistki klasa Junior. GRATULACJE !!! BRAWO ANASTAZJA !!!

      • KURS OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

      • Oto Krystian i Damian, uczniowie kl.III technikum logistyki, którzy właśnie podpisali dokumenty uprawniające ich do uczestnictwa w szkoleniu na operatora wózka widłowego. Dzięki współpracy z firmą ESA logistika Polska uczniowie naszego technikum już ferie zimowe rozpoczną kurs i zdobędą nowe kwalifikacje. Trzymamy kciuki :) 

      • ZŁOTY MEDAL W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W FUTSALU.

      • Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w finale Ogólnopolskiego Turnieju szkół średnich w futsalu. Na swojej drodze musieliśmy stawić czoła drużynom między innymi z Kielc i Lublina.

       W trakcie dwudniowych finałów, które odbywały się na hali WUM przy ulicy Trojdena 2C w Warszawie nasza reprezentacja wywalczyła złoto.

       Szkołę reprezentowali:

       Łukasz Pronobis 

       Mateusz Bienias

       Alan Krupa 

       Adam Filipiuk 

       Bogumił Łepecki 

       Adam Andrzejczak

       Jakub Łukomski

       Trenerem drużyny jest Mariusz Grzesiak.

       BRAWO !!! GRATULUJEMY WYGRANEJ I DZIĘKUJEMY W IMIENIU CAŁEJ SZKOŁY!!!

      • STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

      • Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy otrzymali w tym roku stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższe wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia dydaktyczne i sportowe. Nagrodzeni to: Marlena Szlaska - młodzieżowa mistrzyni świata w windserfingu lodowym, Mariusz Rożniak - Radny Młodzieżowej Rady  Dzielnicy, najwyższa średnia ocen w szkole oraz Szymon Wodzyński - zawodnik drużyny Talent Warszawa, sędzia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.  GRATULUJEMY !!!

      • NASZA UCZENNICA MISTRZYNIĄ W TAŃCU SPORTOWYM

      • Po raz kolejny mamy przyjemność pogratulować Karolinie Chylińskiej z klasy 2AT zdobycia złotego medalu na Mistrzostwach Ekstraklasy w tańcu sportowym. I nie tylko złota.

       Karolina zajęła:

       I miejsce w kategorii Broadway

       II miejsce w kategorii Disco Dance

       III miejsce w kategorii Jazz Lirycal

       III miejsce w kategorii Art Show

       GRATULACJE !!!

      • NASZA UCZENNICA W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU : "GET TO THE TOP"

      • Mamy przyjemność poinformować wszystkich, że wśród osób, które zakwalifikowały się do finału konkursu GET TO THE TOP jest Zuzanna Szary - uczennica klasy II technikum logistykiJuż 03 listopada Zuzia zawalczy o zwycięstwo na konferencji organizowanej w ramach programu Junior Top Young, gdzie zaprezentuje swój referat. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Wszystkim pozostałym Uczestnikom gratulujemy zaangażowania. 

       Organizator programu: 

       PSML - Polish Supply Management Leaders

      • Dzień Edukacji Narodowej

      • 14 października tradycyjnie obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. W tym dniu o godz. 9:00 rozpocznie się skromna uroczystość z tej okazji, podczas której delegacje klas pierwszych złożą ślubowanie na sztandar szkoly. Z przyczyn oczywistych nie będzie zaproszonych gości, natomiast krótką relację będzie można obejrzeć na facebooku. ​​​​​​​

      • SUKCES LEKKOATLETÓW !!!

      • 23 września nasze dziewczyny zajęły I miejsce w biegu sztafetowym dziewcząt na Pradze Południe . Dziękujemy i gratulujemy całemu zespołowi. Ten sam bieg wygrali także chłopcy. Brawo panowie !!! Oba zespoły będą reprezentować Dzielnicę na Mistrzostwach Warszawy w biegach przełajowych. TRZYMAMY KCIUKI !!!

      • MŁODZIEŻOWY MISTRZ POLSKI !!!

      • Borys Zieliński z kl. 2A 16 września zajął I miejsce w Turnieju Badmintona VICTOR GRAND PRIX Ząbek o Puchar Burmistrza i MOSiR Ząbki, a 3 października został Młodzieżowym Mistrzem Polski w kategorii U16 w Racketlonie.

       Racketlon to sport, w którym gra się z przeciwnikiem w każdym z czterech sportów "rakietkowych": tenisie stołowym, badmintonie, squashu i tenisie. Mecz racketlona składa się z czterech setów, po jednym w każdej dyscyplinie. 

       GRATULUJEMY !!!

      • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

      •  

       1 września (wtorek) rozpoczniemy nowy rok szkolny według następującego porządku:

       • Klasy pierwsze liceum i technikum:  uroczystość rozpocznie się o godz. 9:00  spotkaniem z dyrektorem w Hali Sportowej szkoły, a następnie uczniowie przejdą z wychowawcami do wyznaczonych sal.  Wejście na teren szkoły w maseczkach.                                                                                                                             W tym roku z powodu pandemii nie zapraszamy rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego.

       NATOMIAST RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH ZAPRASZAMY NA PIERWSZE ZEBRANIE W TYM SAMYM DNIU O GODZ. 17:30 DO HALI SPORTOWEJ.

        

       • Klasy drugie liceum i technikum:  godz. 10:30 - spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych  (informacja dot. numeru sali będzie podana w LIBRUSIE) . Wejście na teren szkoły w maseczkach. 
       • Klasy trzecie i czwarte: godz. 12:00 - spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych  (informacja dot. numeru sali będzie podana w LIBRUSIE) . Wejście na teren szkoły w maseczkach. 

        

      • REKRUTACJA 2020/2021

      • Informujemy, że w dniu 12 sierpnia (środa) - w zakładce "REKRUTACJA 2020/2021" opublikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych do naszego liceum i technikum. Od 13 sierpnia od godz. 8:00 do 18 sierpnia do godz. 15:00 kandydaci zakwalifikowani będą mogli składać oryginały świadectw i zaświadczeń OKE. 19 sierpnia o godz. 14:00 opublikujemy listy przyjętych. 

      • ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

      • Drodzy Uczniowie, 

       Przypominamy, że ze względu na sytuację epidemiczną oraz z uwagi na fakt organizacji wyborów prezydenckich, konieczność zdezynfekowania sal, w których będą się odbywać i w których będzie przebywać Komisja Wyborcza, dostęp do budynku szkoły będzie ograniczony w dniach 26 i 29 czerwca.

       26 czerwca - spotkanie pożegnalne wychowawców on-line ze swoimi klasami (w godzinach wspólnie uzgodnionych i podanych na Google Classroom).

       30 czerwca – rozdanie świadectw wg następującego grafiku:

       9:00 - 9:45                  sale na parterze   1asp, 1at

                                          sale na I piętrze    2al, 1al

                                          sale na II piętrze   3al, 2at 

       10:00 - 10:45              sale na parterze    3at, 1A

                                          sale na I piętrze    1AT, 1B, 2asp

                                          sale na II piętrze   1AL, 1BL

        

      • REKRUTACJA DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO

      • TESTY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

       Piłka nożna : 29 czerwca (poniedziałek) godz. rozpoczęcia 9:00

       Miejsce : boisko Orlik przy KS Drukarz al. Zieleniecka 2

       Lekkoatletyka : 29 czerwca  (poniedziałek) godz. rozpoczęcia 9:00

       Miejsce: hala sportowa szkoły ul. Siennicka 15

       Progi zdawalności TSF : piłka nożna                       80/100

                                               lekkoatletyka                  360/600

       Obowiązuje strój sportowy oraz posiadanie zaświadczenia od lekarza medycyny sportowej lub innego posiadającego stosowne uprawnienia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wyczynowego uprawiania sportu.

       Do testu sprawności fizycznej powinni przystąpić nie tylko ci uczniowie, którzy wybiorą szkołę na pierwszym miejscu, ale również Ci , którzy wybiorą nas na dalszych miejscach, po to, żeby zwiększyć szanse na dostanie się do naszej szkoły.

        

      • KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW ZDAJĄCYCH EGZAMINY Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH.

      • Szanowni Uczniowie i Absolwenci! Prezentujemy najważniejsze informacje przypominające zasady udziału w egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie z uwzględnieniem warunków spowodowanych pandemią:

       1. Zdający mają być obecni na godzinę przed rozpoczęciem egzaminu.

       2. Zdający posiadają dowód osobisty (bez dokumentu ze zdjęciem nie zostaną wpuszczeni na salę).

       3. Przybory na część praktyczną to: czarny długopis, kalkulator, ołówek, gumka, linijka, temperówka.

       4. Przybory na część pisemną to: czarny długopis, kalkulator.

       5. Zdający mogą mieć przy sobie małą butelkę wody..

       6. Wszyscy zdający zapoznają się z informacjami umieszczonymi w wejściu do szkoły, gdyż będą wchodzili dwoma różnymi wejściami na teren szkoły.

       7. Zdający mogą wejść na teren szkoły tylko w maseczce lub przyłbicy. 

       8. Zdający mają obowiązek zdezynfekowania rąk przy wejściu do szkoły.