• ASYSTENT JERZEGO BRZĘCZKA NA TRENINGU

• W poniedziałek 20 stycznia piłkarzy z klas 1A i 1B spotkała niespodzianka. W ramach treningu zajęcia poprowadził Trener Michał Siwierski - asystent ze sztabu reprezentacji Polski Trenera Brzęczka. Temat lekcji: Doskonalenie działań w ofensywie w ustawieniu 1-4-2-3-1. Bardzo dziękujemy.

• WYCIECZKA DO "ESA LOGISTIKA POLSKA"

• Rzutem na taśmę, w końcówce roku, tuż przed Wigilią nasi logistycy odwiedzili magazyn partnera szkoły, firmy ESA logistika Polska. Dziękujemy za zaproszenie i udaną wycieczkę. Zdjęcia nie pokazują wnętrz magazynu, wynika to z chronionych znaków towarowych klientów firmy. Ale w zamian dużo przeuroczych zdjęć naszej pełnej energii młodzieży.

• JESTEŚMY WICEMISTRZAMI WARSZAWY W PIŁCE RĘCZNEJ !!!

• Piątek 13 grudnia to kolejna szczęśliwa data w historii szkoły. Chłopcy wywalczyli srebrny medal w Mistrzostwach Warszawy w piłce ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA DARIUSZA BONTRUKA !!!

• JUNIOR TOP YOUNG

• 10 grudnia w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyły się warsztaty językowe będące częścią pilotażowej edycji programu Junior Top Young. Uczniowie naszych klas logistycznych pogłębiali wiedzę z zakresu anglojęzycznej komunikacji językowej, ze szczególnym naciskiem na logistykę. Dziękujemy Uniwersytetowi Ekonomicznemu w Katowicach za ciekawe zajęcia.

• OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA FLAMENCO

• Na XLV Ogólnopolskim Turnieju Tańca - FLAMENCO w Siemianowicach Śląskich w kat. 16  BRUNO BRZESKI - uczeń klasy maturalnej zdobył I miejsce i złoty medal.   GRATULUJEMY !!!

• XXII MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

• 4 grudnia nasi uczniowie: unihokeistki i unihokeiści reprezentowali szkołe i Warszawę na Mistrzostwach Mazowsza w tej dyscyplinie. Z przyjemnością chwailimy się ich sukcesami: dziewczęta zdobyły ZŁOTY, a chłopcy SREBRNY MEDAL Mistrzostw. OGROMNE BRAWA  !!! I GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA !!!

• MISTRZYNI POLSKI W TAŃCU SPORTOWYM !!!

• Spieszymy z gratulacjami dla młodej tancerki, Karolina Chylińska uczennica klasy pierwszej wystartowała w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łasku i zdobyła IV miejsce w kategorii Disco Dance. Dzień później Karolina w Mistrzostwach ekstraklasy w tańcu sportowym zajęła IV miejsce w kategorii Jazz oraz I miejsce w Disco Dance. Gratulujemy, cała szkoła trzyma kciuki za kolejne sukcesy.

• MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE RĘCZNEJ

• 15 października odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Szkół Średnich w piłce ręcznej. Nasi chłopcy nie zawiedli, zajęli I miejsce i zdobyli złoty medal, tym samym będą reprezentować Dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy. GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI !!!

• WIZYTA W CENTRUM NAUKI I TECHNIKI EC1 W ŁODZI

• W dniach 14-15 listopada nasi uczniowie odwiedzają Łódź, a w niej pierwszego dnia Centrum Nauki i Techniki EC1, natomiast drugiego dnia będą brać udział w Ogólnopolskiej Wielkiej Lekcji Geografii. Patrząc na zdjęcia zazdrościmy przygody z geografią i nie tylko:)

• UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

• 12 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Oprócz odśpiewania hymnu państwowego, obejrzenia ciekawych filmów poświęconych tej tematyce, była okazja do wręczenia nagród uczniom - laureatom konkursu historycznego poświęconego Józefowi Piłsudskiemu, a także w konkursie ortograficznym o tematyce niepodległościowej. Nagrody ufundował Instytut Pamięci Narodowej.

• SUKCES NASZYCH PIŁKARZY !!!

• Zakończyła się runda jesienna młodzieżowych rozgrywek województwa mazowieckiego w piłce nożnej. Uczniowie klasy 2asp (liceum trzyletnie) przy wsparciu uczniów klasy 1asp wygrali pierwszą ligę wojewódzką awansując przy tym do rozgrywek Ekstraligi U18.

Uczniowie klas 1A i 1B (liceum czteroletnie) również osiągnęli sukces awansując do rozgrywek Ekstraligi U16. Przed nami pracowita zima - dziś przyjmujemy gratulacje lecz najtrudniejsze przed nami.

• HALLOWEEN W SZKOLE

• 31 października zorganizowaliśmy w szkole "dzień innego stroju". Zabrakło duchów, ale nie zabrakło zabawnej sesji zdjęciowej. Dziękujemy uczniom za udział i mnóstwo śmiechu, nauczycielom za wyrozumiałość.

• PROJEKT TOP YOUNG 100 JUNIOR

• Dzięki współpracy z ESA logistika Polska bierzemy udział w pierwszej edycji projektu TOP Young 100 JUNIOR. Za nami warsztaty poprowadzone przez Panią Izabelę Preś z DHL, które odbyły się 18 października. Jednym z głównych punktów programu było praktyczne mapowanie procesów. Dziękujemy za kreatywnie spędzony czas i czekamy na następne spotkanie.

• UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

• 14 października - Dzień Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem klas pierwszych. Piękna uroczystość, wspaniali goście, udane występy uczniów. Wszystkim bardzo dziękujemy.

• NOC W INSTYTUCIE LOTNICTWA

• 11 października odbędzie się niezwykłe wydarzenie z udziałem nauczycieli i uczniów naszej szkoły - Noc i Instytucie Lotnictwa. Zapraszamy do naszego stoiska. Dla gości przygotowaliśmy zestaw Oculusowy z kontrolerami. Każdy chętny, korzystając z VR będzie miał okazję sprawdzić jak to jest usiąść za kierownicą wózka widłowego.

• WYCIECZKA DO KAZIMIERZA

• 8 października dwie klasy turystyczne wybrały się na wycieczkę do Kazimierza. Celem było poznanie dorobku historyczno-kulturowego tego przepięknego miasta, a także integracja uczniów.