• DOBRZE ZAPROJEKTOWANA SZKOŁA TO MY !!!

• Chwalimy się uzyskanym certyfikatem "Szkoły wspierającej młodzież w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych". Mamy już pierwsze efekty - Oskar Tekliński, uczeń kl. 1A został laureatem Konkursu Kulturoznawczego o Krajach Niemieckojęzycznych. Gratulujemy !!!

• ZŁOTY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI

• Serdecznie gratulujemy uczennicy naszego liceum, Natalii Klawińskiej zdobycia 1 miejsca na Mistrzostwach Polski IDO w kategorii Latin Show Formation w grupie wiekowej Junior.

• 27-30.04.2021 – Projekt Erasmus+

• I przyszedł moment pożegnania z Grecją. Dwa tygodnie minęły błyskawicznie. Szkoda, ale kończymy jeden projekt i szukamy kolejnego. Zobaczcie jeszcze na koniec kilka zdjęć, zapoznajcie się z programem ostatnich dni no i do zobaczenia. Kończymy relacje z wyjazdu do Grecji, skąd będą kolejne to się okaże.

Ostatnie dni uczniowie obsługi turystycznej i organizacji turystyki spędzili realizując poniższe zadania:

• Prowadzenie pilotażu dla grupy turystów
              • Zapoznanie z procedurą rejestracji sprzedaży usług i imprez turystycznych;
              • Składanie zamówień usług turystycznych oraz dokumentacji związanej z zamawianiem usług turystycznych.
              • Opracowywanie informacji turystycznej, materiałów informacyjnych na potrzeby spotkania z turystami.
              • Planowanie i organizacja czasu wolnego klientów, animacja.
              • Obsługa i monitorowanie realizacji imprez turystycznych.

W tym samym czasie logistycy realizowali zajęcia:

• Organizacja etapów i kanałów dystrybucji.
              • Określanie wymagań procesu magazynowania w centrach dystrybucji.
              • Sporządzanie dokumentacji dotyczące dystrybucji w języku obcym.
              • Organizacja przewozów przesyłek drobnych w trybie zwykłym i ekspresowym.
              • Organizacja wykonawstwa usług ładunkowych i składowania.
              • Przepływ produktów w łańcuchu dostaw, z założeniem maksymalizacji zysku w firmie, przy zachowaniu oczekiwanego na rynku poziomu obsługi klienta.
              • Praca w programach WF-mag oraz BI Desktop.

A ostatnim punktem było podsumowanie praktyk. Spotkania i rozmowy z mentorami i ekspertami, którzy wspierali proces kształcenia zawodowego. Testy i zadania sprawdzające nabytą wiedzę. A wreszcie na sam koniec uczniowie otrzymali certyfikaty.

Projekt pt. „Mobilność zawodowa gwarancją przyszłego sukcesu”, nr. 2020-1-PL01-KA102-078250, finansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe